Кам’янець, зустрічай‼️
09.11.2017
Минув Конгрес на Волині
14.11.2017

12 листопада — Конгрес церков у Луцьку

12 листопада у Луцьку відбудеться Конгрес церков євангельських християн-баптистів за участю заступника голови Всеукраїнського союзу церков ЄХБ Мороза Сергія Вікторовича. Мета заходу – в спільності у святковій атмосфері подякувати Богу за служіння, що здійснювали церкви області протягом цього насиченого року та попросити Господнього благословення на майбутнє.
З вітальним словом до учасників звернуться голова Волинського об`єднання церков ЄХБ Троць Ярослав Леонтійович та радник Луцького міського голови Поліщук Ігор Ігорович. Окрасою заходу стане участь у Конгресі естрадно-симфонічного оркестру «Soli Deo» та хору «Sanctus». У їхньому виконанні прозвучать як сучасні, так і класичні християнські музичні твори.
В програмі Конгресу презентація роботи та заходів, що відбулися впродовж року в рамках відзначення 500-річчя Реформації , а також будуть підведені підсумки Річного благодійного марафону по збору коштів для дітей з обмеженими фізичними можливостями, що потребують оперативного медичного втручання.
Захід відбудеться за адресою вулиця Караїмська, 16 «Дім Євангелія» , початок о 16:00. Вхід вільний.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *