Просвітницька діяльність протестантів на українських землях другої половини XVI — середини XVII ст.
07.10.2016
Увертюра Босха, или Зачем нужна Реформация
10.10.2016

Баптистська молодь проведе 2017 рік під гаслом «Реформація поклоніння»

На початку жовтня пройшла стратегічна зустріч комітету Молодіжного служіння Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів (ВСЦ ЄХБ). Орієнтиром на наступний рік стає тема поклоніння, який у контексті «R500» пройде під гаслом «Реформація поклоніння».

Молодіжні керівники з усіх областей України зібралися в рамках стратегічної союзної конференції комітетів. Підбивши попередні підсумки року, команда прийняла кілька важливих рішень, які допоможуть зорганізувати роботу всього відділу у наступному році. Деталі стануть відомі після зустрічі фінального комітету, який пройде 9-10 грудня в Ірпіні.

Основна місія молодіжного служіння — підготувати, спорядити та навчити молодіжного лідера і його команду для ефективного служіння у помісній церкві. Для цього ми формуємо бачення духовного розвитку баптистської молоді України на період 2016-2020 року. І 2017-й стане роком поклоніння.

002

Роман Кравчук, керівник молодіжного відділу ВСЦ ЄХБ, розповів: «Ми не можемо розпочати зміни і мотивувати молоде покоління служити, якщо не відбудеться внутрішня зміна та переосмислення свого стану перед Богом. Я переконаний, що початок внутрішньої реформації починається з глибоких стосунків з Богом. Якщо ми закладемо правильне розуміння особистого сімейного та публічного поклоніння Богу, все інше матиме природний ріст».

Важливим стратегічним кроком став початок офіційної співпраці зі Співдружністю студенів-християн України (ССХ). Директор ССХ Юлія Ніколайчук заохотила молодіжних керівників активно проводити роботу серед студентів і у великих містах, і в маленьких селищах. «Сьогодні в університетах віру втратити легше, ніж набути. Тому дуже важливо проводити євангелізаційну роботу серед цієї категорії українців Для чого нам співпраця з «Baptist Youth Ukraine»? У відповідь на це я задаю питання кожному: «Чи вистачає вам часу для того, щоб з понеділка по п’ятницю свідчити у вищих учбових закладах?» Впевнена, що ні. ССХ готові допомогти і екіпірувати ідеями чи ресурсами. Є плани, які ми зможемо втілити разом».

Більше новин, фото і відео — на facebook.com/byouthua та vk.com/byouthua.

Прес-служба «Baptist Youth Ukraine»

Джерело: ecbua.info

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *