Малоизвестная история украинской Реформации. Часть ІІ: 15 фактов об украинском кальвинизме
11.11.2016
500-летие Реформации в Германии
11.11.2016

Через духовну реформацію до оновлення країни. В Києві проходить євангельський форум

«Тільки Богу слава!» — такими словами розпочався VI Східноєвропейський лідерський форум (СЛФ) у Києві. Кожного року він збирає протестантів різних деномінацій та євангельських лідерів для єднання, спілкування, обміну досвідом, обговорення актуальних завдань та вироблення стратегії Церкви. Цього разу на форум завітали гості з Литви, Білорусі, Західної та Східної України. Про це порталу НХМ повідомляє прес-служба Павла Унгуряна.

Форум традиційно акцентує увагу на явищах, притаманних певному етапу історії Східної Європи. Цього разу фокус-темою СЛФ став ювілей Реформації, який вся країна святкуватиме в 2017-му. Тож наступні чотири дні учасники будуть обговорювати, як відкрити потенціал церкви для суспільства і оновити країну через духовну реформацію.

forum

Організатор лідерського форуму Ярослав Лукасик у своїй промові зазначив: «Все українське суспільство сьогодні чекає одкровення від синів Божих. Тож треба показати на практиці, що Христос є шлях та вирішення всіх проблем».

Спікером першого дня форуму став координатор оргкомітету з підготовки відзначення 500-річчя Реформації, народний депутат України Павло Унгурян.

«Ми живемо в останні дні, — сказав він, цитуючи пророка Даниїла. — В Біблії сказано, що буде темрява, гріх, беззаконня. Дивлячись на сучасні тенденції розвитку суспільства, бачимо, що гріх набирає силу. І променем світла в цій темряві є люди, які шанують свого Бога, зміцнюються та діють!»

20

За його словами, оновлення суспільства почнеться з духовної реформації. І церква повинна відіграти в цьому головну роль: «Жоден закон не змусить людей читати Біблію: це робить тільки Господь. Тому християнам треба діяти. Нам потрібні лідери у всіх сферах життя, котрі знають свого Бога та розповідають про Нього іншим», — сказав Павло.

Нам потрібно не закликати всіх ставати протестантами, але повернутися до першоджерел: віри в Бога та християнських цінностей у своєму житті.

Варто зазначити, що Східноєвропейський лідерський форум проводиться щороку за ініціативою різних християнських служінь Східної Європи. Його мета — розповсюдження принципів Царства Божого в усі сфери життя народу. В цьому році на ньому будуть обговорюватися понад 120 тем, для чого передбачені семінари, майстер-класи та ток-шоу.

Джерело: prochurch.info

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *