Протестантські церкви організували унікальний прес-тур для журналістів «Історичними місцями Реформації Волині» (ВІДЕО, ФОТО)
25.04.2017
На Донеччині презентували виставку «Обличчя Реформації» (ВІДЕО)
26.04.2017

День дитячої творчості у Києві відвідали 1000 гостей (ФОТО)

«Реформуємо Україну заради наших дітей» — під таким гаслом 22 квітня у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся культурно-просвітницький захід «День дитячої творчості». Він був організований творчим відділом Київського міжцерковного оргкомітету з відзначення 500-річчя Реформації, під керівництвом Віталія Болгара. Департамент культури та департамент освіти на науки Київської міської державної адміністрації (КМДА) також сприяли проведенню свята.

На свято завітали близько 1000 осіб: дітлахи прийшли з батьками, дідусями та бабусями. Департамент соціальної політики КМДА запросив із усього Києва дітей багатодітних сімей та сімей, переміщених із зони АТО, дітей з особливими потребами та дітей воїнів АТО.

Присутні відвідали лекцію на тему Реформації. Ірина Сіданіч, доктор педагогічних наук, у доступній формі як для дітей, так і для дорослих, виклала головні принципи та етапи Реформації. Олена Волкова з радістю виклала лекцію для батьків на тему «Як бути прикладом у батьківстві».

У холі палацу організатори свята, представники євангельських церков, провели різноманітні цікаві конкурси, ігри. Діти власноруч робили смаколики, грали в ігри, взяли участь у змістовних конкурсах тощо.

Зокрема, волонтери «Суперкниги» зайняли дітей створенням цікавих виробів із паперу та розфарбовуванням розмальовок, що, за словами дітей, їм дуже сподобалось. Центр дитячого розвитку «Карабін» також запропонував цікаві конкурси та розповів охочим про можливості здорового розвитку дитини.

Усі дітки розважались і стрибаючи на батуті. Окрім того, постоявши трохи у черзі, малеча скуштувала солодкої вати.

Волонтери за допомогою буклетів «Рух, що змінив світ» роз’яснювали присутнім про цінності Реформації.

Фіналом заходу став святковий концерт дітей Київських протестантських церков, а саме дитячий хор «Cantate Domino», оркестр дзвіночків, діти з проекту «Голос Країни».

З привітанням до дітей та дорослих звернулися: Ярослав Мачинський, керівник Київського регіонального оргкомітету з відзначення 500-річчя Реформації, Олексій Федченко, помічник Уповноваженого Президента України з прав дитини. Від Ради Євангельських Протестантських Церков України гостей свята привітав пастор Анатолій Козачок.

Після концерту кожен маленький гість отримав гарний подарунок «Сумка Самарянина» від Міжнародного благодійного фонду «Можливості».

Організатори заходу щиро вдячні за волонтерську допомогу молоді церков м. Києва, а також вдячні усім за участь у дитячому святі.

Інеса Роговська

Фото Валентина Сторчевого

1 Комментарий

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *