Історичні трансформації феномена релігійної ідентичності у польсько-литовському реформаційному русі XVI-XVII ст.
20.01.2017
У Хмельницькому з нагоди 500-річчя Реформації аматорський театр зіграв «Снігову королеву» для більше тисячі дітей (ВІДЕО, ФОТО)
23.01.2017

Дітям Оратова подарували свято Різдва (ФОТО)

У рамках відзначення 500-річчя Реформації в районному будинку культури смт. Оратова Вінницької області 17 січня зібрались на «Свято Різдва» діти учасників АТО, переселенців, малозахищених родин та діти з інвалідністю. Актори лялькового театру «Лист любові» місії «Обітниця миру» своєю виставою показали дорослим і дітям сутність Різдва. Різдвяні пісні гурту «Тріо “Благодать”» торкались сердець людей.

2017-01-17-orativ-4

Присутніх у залі привітав зі святами перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, який подякував церкві за благодійну допомогу, а також християнській місії «Благодійність» за встановлення тренажерного залу у смт. Оратові.

2017-01-17-orativ-2

Кожна дитина отримала подарунок у вигляді «Біблійних оповідань», біблійних розмальовок та іграшок. Також переселенці та малозахищені родини отримали допомогу у вигляді посуду та взуття від церкви євангельських християн-баптистів смт. Оратова та місії, а також солодощі від спонсорів, яких залучило Управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) Оратівської райдержадміністрації, що взяло участь у організації заходу.

2017-01-17-orativ-3

Організатори сподіваються, що звістка про Того, Хто є справжнім Іменинником, буде тішити та зігрівати серця гостей заходу й надалі.

Джерело: r500.vn.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *