У Реваківцях пройде фестиваль християнської музики «Народжені славити»
02.08.2017
Лютер и Меланхтон, их основные импульсы и актуальность сегодня
02.08.2017

Джаз-хор з Німеччини потішив черкащан композиціями у стилі спиричуелс і госпел (ФОТО)

Міжнародний хор «Актуальна тенденція» приїхав до України, аби подарувати композиції у стилі джазу, спиричуелс, госпел та інші. Концерти безкоштовні, мета учасників — підтримати українців у такий непростий час. У цьому до них долучилися об’єднані церкви міста, повідомляє provce.ck.ua.

У Черкасах хор зібрав глядачів в обласній філармонії. Дві години 60 хористів та естрадно-симфонічний оркестр, який складався із 40 музикантів, виконував композиції англійською, українською та німецькими мовами. Концерт відбувся в рамках святкування 500-річча Реформації в Україні.

«Це була неймовірна атмосфера, я була просто захоплена тим, що відбувалося на сцені», — поділилася своїми враженнями глядачка Анна Торгало.

Закінчився виступ незвично. Всі музиканти і співаки спустилися в зал із запаленими свічками в руках. При цьому вони виконували дуже красиву, мелодійну пісню «Мир в тобі».

«Дуже талановиті та обдаровані Богом люди. Від захоплення у мене та багатьох глядачів наверталися сльози, особливо коли в кінці всі вийшли у хол. Вони співали, а ми безупинно аплодували їм. Неймовірний концерт», — зазначила гостя концерту Ірина Морхоцька.

«Я відчував, що зал підтримує і приймає нас. І коли ми спускалися вниз, було таке відчуття єднання, що просто не передати словами», — поділився учасник колективу Андрій.

Усі учасники колективу з різних країн, таких як Німеччина, Україна, Росія, Білорусь, Польща, Чехія, США. П’ять із них — черкащани. Керівник і диригент хору Павло Шабан — іммігрант з України, який вже 20 років живе в Німеччині. Про батьківщину пам’ятає і регулярно відвідує країну з гастролями.

«Моє бажання, аби всі мали можливість послухати красиву, духовну музику. Я давно цим займаюсь і вдома працюю хормейстером декількох хорів, і мені дуже приємно, що я можу поділитися своєю творчістю в Україні», — розповів Павло Шабан.

Джерело: provce.ck.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *