Адвентисты на востоке страны готовятся к служению жителям Донбасса в год юбилея Реформации (ФОТО)
04.11.2016
Внешняя политика Османской империи в XVI в.
04.11.2016

Фелікс Понятовський: «Україна проявляє значний інтерес до 500-річчя Реформації»

Фелікс Понятовський — доктор богослов’я, проректор Українського гуманітарного інституту: «Той факт, що цей указ був підписаний, говорить про те, що держава визнає те, що Реформація мала суттєвий вплив на Україну, та визнає те, що в країні є достатня кількість протестантів.

Давайте порівняємо. Згадайте 1988 рік, коли відзначалося тисячоліття хрещення Русі. В той час [радянська атеїстична] держава не проявила зацікавленості в цій події. Це зрозуміло, адже держава була комуністичною. Те, що сьогодні такий указ підписаний, говорить, навпаки, про те, що Україна проявляє неабиякий інтерес до цієї сфери.

Якщо говорити про Європейську Реформацію, то вона дійсно вплинула на Україну, але не 500  років тому, а пізніше, коли церкви, які були організовані [ранніми] реформаторами і [пізніми] протестантами, почали засновуватися тут, в Україні. Сьогодні ми маємо достатньо велику кількість протестантів. Українська держава визнає не тільки існування протестантської церкви, а й те, що ця церква достатньо впливова і вона має свій голос у суспільстві».

Джерело: Телеканал «Надія»

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *