Полтавський обласний оргкомітет провів чергову зустріч (ФОТО)
19.12.2016
Интервью с Ярославом Лукасиком: «Реформация — да! Имитация — нет!»
20.12.2016

Форум «Важливість духовної реформації бізнесу в Україні» пройшов у Луцьку (ФОТО)

«А народ, що знає свого Бога, зміцніє та діятиме», — ці слова з Писання стали девізом форуму, що зібрав бізнесменів-християн Волині 17 грудня у місті Луцьку.

Основною темою форуму, як і зазначалось, стала важливість духовної реформації бізнесу в Україні. На зустрічі спікери акцентували увагу на протестантських цінностях у веденні бізнесу.

002

Зокрема, Юрій Головай говорив про аспекти перспективного та успішного бізнесу, метою якого є вирішення потреб людей. Павло Миронюк розповів про важливість реалізації Великого доручення Христа в бізнесі та про стосунки між церквою й бізнесом. «Через ставлення до своєї справи як до покликання відкриваються колосальні можливості для служіння», — сказав Павло.

003

Форум був організований у рамках відзначення 500-річчя Реформації, тому він став хорошою можливістю для представлення бізнесменам області плану заходів на 2017 рік.

004

Така зустріч відбулась вперше. Бізнесмени поспілкувалися один з одним, представили можливості для співпраці, поділилися досвідом, а також більше почули про рух R500 та про можливість долучитися до цього проекту.

005

У проведенні цього форуму організатори вбачають хороший старт для започаткування спільності християн-бізнесменів, членів протестантських церков.

img_0015

img_0046

img_9999

Олена Нечипорук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *