Адріан Буковинський розповідає про участь у 65-му Національному молитовному сніданку у США
15.02.2017
Европейский протест, изменивший историю. В этом году в Украине отмечают 500-летие Реформации (ВИДЕО)
16.02.2017

Християни Нікополя разом із «Червоним Хрестом» провели благодійну акцію у рамках ювілею Реформації (ФОТО)

У Всесвітній день хворого, який відзначається 11 лютого, християнські громади міста Нікополя Дніпропетровської області з нагоди відзначення 500-річчя Реформації в Україні приєдналися до доброї ініціативи. Разом із представниками Нікопольської міської організації «Червоний Хрест» вони відвідали мешканців, що страждають певними хворобами, та чиї можливості обмежені.

2

В акції взяли участь представники місцевих протестантських церков: адвентистів сьомого дня, «Дорога до Бога», «Благодать», «Небесний Дар», а також римо-католицької церкви.

3

Під час заходу медичні працівники «Червоного Хреста» зробили своїм пацієнтам аналіз крові на визначення вмісту глюкози і виміряли тиск, а представники релігійних громад подарували Євангелія та продуктові набори, здійснили молитви за одужання.

5

Довідка

Поділяючи глибоку небайдужість до людей, хто з тих чи інших причин через недуги потребує сторонньої опіки, а також з метою підбадьорення і зміцнення позитивного ставлення співробітників медичних та інших установ, які опікуються забезпеченням такої підтримки, 13 травня 1992 за ініціативи глави Ватикану Іоанна Павла II було запроваджено новий міжнародний пам’ятний день — Всесвітній день хворого. Дата 11 лютого, в яку було прийнято відзначати цей день, нерозривно пов’язана з добрими традиціями і великою місією, покладеною Богом на всю християнську церкву. Безкорислива чеснота і самопожертва в ім’я порятунку свого ближнього — свята місія, на яку надихає Слово Боже.

1

Нікопольський місцевий оргкомітет з відзначення 500-річчя Реформації

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *