Як львів’яни розпочали святкування 500-річчя Реформації (ВІДЕО)
09.01.2017
Учасники першого канікулярного табору в Ужгороді, присвяченого Реформації, роздали 250 подарунків містянам (ФОТО)
10.01.2017

Християни Умані провели різдвяний флешмоб (ВІДЕО)

Місто Умань Черкаської області теж не залишилось осторонь такої важливої для християнського світу події, як початок святкування 500-ліття Реформації. Центральна церква євангельських-християн баптистів міста долучилася до ряду різдвяних акцій з ціллю нагадати жителям міста про важливість Різдва й глибинну суть такого радісного свята.

У центрі міста молодь встановила вертеп, де сиділи живі «Йосип з Марією», яскраво сяяла «Віфлеємська» зірка та тупцювали справжні овечки в загоні. Перехожі фотографувалися у вертепі та отримували запрошення на святкові різдвяні богослужіння.

Особливою подією став і святковий флешмоб, що відбувався в супермаркетах міста. Люди, що звично снували по своїх справах, поспіхом роблячи покупки, чули спів колядки у виконанні молодіжного хору, що закликав задуматися слухачів про значення Різдва.

Такі події стали лише початком у низці заходів, запланованих на рік, що почався. Віряни сподіваються, що Бог реформуватиме серця людей, які чули, чують та чутимуть про Його любов.

Інна Король

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *