Христиане Мариуполя провели «Акцию добра»
28.06.2017
Нариси з історії українського протестантизму. Частина 3. Євангельський рух у ХІХ столітті: від Херсонщини до Петербурга
29.06.2017

Художній фільм «Лютер» покажуть у кінотеатрах України (ВІДЕО)

У рамках відзначення ювілею Реформації Центральний оргкомітет R500 робить значний акцент на просвітницькій діяльності. Одним із інструментів для цього є трансляція в Україні художнього фільму «Лютер», який був знятий у 2003 році в партнерстві Німеччини та США. Фільм передає атмосферу Реформації, її історію та знайомить глядача з її героєм — Мартіном Лютером.

Фонд «Східноєвропейська Реформація» викупив права на показ та трансляцію фільму «Лютер» українською мовою. Держкіно надало дозвіл на некомерційний показ цього фільму. Представники фонду розповідають, що зараз є унікальна можливість протягом півроку (з 1 липня по 31 грудня 2017) транслювати цю кінострічку в кінотеатрах та за їх межами по всій території країни.

Слідкуйте за подальшими нашими об’явами, щоби дізнатися про показ фільму у вашій місцевості. Якщо ж ви бажаєте у своєму місті організувати безкоштовний показ фільму Лютер в кінотеатрі, на відкритих літніх площадках чи в молодіжних таборах, будь ласка, заповніть форму за посиланням: https://goo.gl/7Ep1RR. Протягом трьох днів у відповідь ви отримаєте детальну інструкцію та всі необхідні матеріали.

Із запитаннями звертайтеся в офіс ГО «Східноєвропейська Реформація» за телефоном: (097) 003-14-25.

Ірина Нестеренко

Фото

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *