Східноєвропейський Лідерський Форум 2017
22.11.2017
Відбувся конгрес баптистів Вінниччини, присвячений 500-літтю Реформації
28.11.2017

Історичний марафон протестантськими церквами Києва

29 ЖОВТНЯ ВІДБУЛОСЬ ОФІЦІЙНЕ ЗАВЕРШЕННЯ ВИСТАВКИ ПРИСВЯЧЕНІЙ ІСТОРІЇ РЕФОРМАЦІЇ І ПРОТЕСТАНТИЗМУ В УКРАЇНІ «ІСТОРИЧНИЙ МАРАФОН РЕФОРМАЦІЇ ПРОТЕСТАНТСЬКИМИ ЦЕРКВАМИ МІСТА КИЄВА».

Дана тематична виставка була організована за сприяння Київської міської адміністрації на виконання Указу Президента України № 357/2016 від 26 серпня 2016 року «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації». За результатами проведеного мистецького конкурсу на кращий культурно-мистецький проект тематичної виставки, присвяченій історії Реформації і протестантизму, професійними членами художньої ради, було прийнято рішення, про обрання переможцем Громадської організації «БІЛА ЦЕРКВА — МІЙ ДІМ».

Під орудою керівника цієї громадської організації Андрія Яворського було організовано професійну редакційну колегію виставки. Кращі фахівці та спеціалісти-історики прийняли участь в тематичному наповненні виставки, зокрема відомий історик, пастор та автор двотомника «Двадцять століть християнства» С.В. Санніков. Головне завдання, яке стояло перед редакційною колегією – зробити виставку доступною й цікавою як для простих глядачів так і для професійних істориків. Об’єднавши спільні зусилля завдяки наполегливій кропіткій роботі колегії поставлена мета була досягнута. Даний культурно-мистецький проект містить в собі велику кількість історичних подій, зафіксованих фактів, свідчень та архівних матеріалів. Програма виставки побудована у формі своєрідного історичного марафону — від витоків протестантизму цей 500-літній період розвитку протестантизму розгортається на тлі різноманітних історичних подій та соціально-економічних факторів закінчуючи сьогоденням. На підтвердження мудрих біблійних слів «І будеш пам’ятати всю ту дорогу, що Господь, Бог твій, вів тебе нею…» Книга Повторення Закону 8:2.

Головною ідеєю цієї виставки було бажання проілюструвати всім глядачам вплив базових ідей Реформації які надзвичайно потужно вплинули на розвиток суспільства, економіки та культури в Європі та світу а також донести до українського суспільства основний мессидж – бажання досліджувати духовне надбання Реформації з метою практичного застосування цих ідей на духовних теренах України.

Врочисте відкриття виставки пройшло в рамках культурно-просвітницького заходу “Всеукраїнське Свято Подяки”, яке відбулось 17 вересня 2017 року в м. Києві по вул. Хрещатик.


Звіт можете переглянути за посиланням: 02-1-quality

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *