Державна реформа освіти: проект Філіппа Меланхтона
29.09.2016
Пастори Київщини розпочали підготовку до святкування 500-річчя Реформації
30.09.2016

Київський обласний оргкомітет по відзначенню 500-річчя Реформаціії провів організаційну зустріч

Перша зустріч новосформованого Київського оргкомітету R500 (500 років Реформації), до складу якого увійшли пастори всіх християнських союзів Київської області, відбулася 29 вересня. Учасники обговорили поетапний план підготовки до святкування ювілею Реформації та обрали очільника оргкомітету. Ним став Ярослав Мачинський, перший заступник старшого пресвітера Об’єднання церков євангельських християн баптистів міста Києва.

Наступне засідання оргкомітету відбудеться 4 жовтня. На ньому буде затверджено структуру оргкомітету та календарний план заходів, що планують проводити з кінця 2016 року. До цього часу перед комітетом стоїть завдання обрати від кожного союзу по 1-2 представника у відділи: науково-історичний, творчий, ресурсний, молодіжний, соціальний, юридичний та медіа, аби члени комітету могли збиратися по групам і працювати кожен за своїм напрямком.

Оцінив роботу киян очільник Центрального оргкомітету та голова міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» Павло Унгурян. За його словами, від київського комітету багато в чому залежить якість проведення святкування Реформації в цілому.

«Нам треба сформувати дієву платформу для соціального служіння і поширення християнських ідей в Україні, аби залучені моральні та матеріальні ресурси не пройшли даремно, а мали позитивний вплив на українське не суспільство», ― сказав він.

Нагадаємо, що в серпні президент України Петро Порошенко підписав Указ №357 «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації». Хоча знакова подія відбудеться в наступному році, підготовча робота до неї ведеться вже досить активно.

Дар’я Ткачук

Ілюстрація

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *