Михайло Грушевський. Реформація та її відгомін на Україні
05.10.2016
Европейская Реформация и формирование французского государства в XVI веке
06.10.2016

Київський обласний оргкомітет R500 провів чергову зустріч

Активна робота з підготовки масштабного святкування 500-річчя Реформації на Київщині триває. Друге зібрання спільного організаційного комітету євангельських союзів Києва та області — учасників проекту R500 (святкування 500-річчя Реформації в Україні) відбулося 4 жовтня в Києві.

Перед представниками різних напрямків служінь стояла низка важливих питань, окреслених в ході минулих зібрань оргкомітету, і для найбільш продуктивної роботи час зустрічі було розподілено на два рівні: загально-організаційний та обговорення в робочих групах. Підрозділи було сформовано за такими основними напрямками: науково-історичний, творчий, ресурсний, молодіжний, соціальний, юридичний та медіа.

002

Служителі кожного з відділів разом продумали стратегію дій і бачення щодо заходів для поширення відомостей про Реформацію та її ідей у ході підготовки святкування 500-річчя цієї визначної події у жовтні 2017 року в Києві.

Окрім іншого, в ході зустрічі голова київського оргкомітету R500 Ярослав Мачинський оголосив сформовані принципи роботи комітету, а також розповів про наявні на сьогодні ресурси та напрацювання у різних галузях.

003

Плідні та насичені збори закінчилися представленням обраних підрозділами координаторів напрямків служінь та загальною молитвою благословення, яку звершили пресвітери і пастори християнських союзів Києва й області.

committees
creative
legal
media
oct-04-2016
pastors
pastors
youthКсенія Зуєва

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *