Аналіз та осмислення соціального служіння п’ятдесятників, баптистів та адвентистів у сучасній Україні
08.02.2017
Реформаційні зміни в культуротворчості України постренесансного часу
08.02.2017

Книжкову виставку, присвячену ювілею Реформації, організувала Глибоцька районна бібліотека

У читальному залі Глибоцької районної бібліотеки (Чернівецька область) 5 лютого була презентована книжкова виставка «500-річчя Реформації як унікальна можливість благовістя та справжніх змін в Україні», присвячена 500-річчю Реформації.

Завідувач відділу обслуговування Ольга Хобзей розповіла відвідувачам бібліотеки про те, що Президент України підтримав ініціативу Всеукраїнської Ради церков і підписав Указ «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» та наголосив, що Україна є багатоконфесійною країною та «одним з великих досягнень українців створення Всеукраїнської ради церков», з якою влада активно співпрацює, забезпечуючи мир та злагоду між різними конфесіями.

cimg6401

Реформація — це широкий релігійно-суспільний рух, що охопив у ХVI столітті більшість європейських країн. Але це не лише явище, спрямоване на реформування тодішньої церкви. У більш широкому сенсі Реформація — це процес, метою якого було перетворення суспільства через церкву та оновлення самої церкви у зв’язку зі змінами світу.

За матеріалами sites.google.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *