У Запорізькій області тривають заходи з нагоди 500-річчя Реформації
22.02.2017
Педагоги Хмельницького завітали на зібрання студії «Відродження», присвячене 500-річчю Реформації (ФОТО)
23.02.2017

«Крок назустріч. П’ять ідей, які колись змінили світ»

Християнська телепрограма «Крок назустріч», яка три роки поспіль щосуботи о 18:25 вечора виходить в ефір телеканалу «Нова Волинь», з початку 2017 року розпочала розробку проектів, спрямованих на дослідження феномену Реформації. «П’ять ідей, які колись змінили світ» — назва одного із випусків телепрограми, головний спікер якої детально розповів телеглядачам про принципи Реформації.

Магістр філології, директор Східно-Європейського лідерського форуму Ярослав Лукасик зазначив, що відзначення 500-річчя Реформації в нашій країні, оголошене Президентом України, може стати серйозним кроком у напрямку відкриття для України джерел європейської цивілізації.

У студії програми Ярослав Лукасик назвав п’ять основних ідей Реформації, які колись змінили світ. Це «Тільки Христос», «Тільки Писання», «Перед лицем Бога», вчення про професійне покликання та загальне священство. Кожен із цих євангельських принципів вплинули не лише на життя окремих особистостей, але й докорінно змінили хід історії світу.

Чи можуть ідеї Реформації, зокрема євангельські принципи, змінити на краще долю України? І чи взагалі потрібна Реформація нашій державі? Про це та інше детальніше дізнавайтеся у випусках програми «Крок назустріч», присвячених дослідженню Реформації.

Олена Нечипорук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *