Протестантские церкви Днепропетровской области отпраздновали День благодарения (ФОТО)
06.10.2017
Адвентисти сьомого дня відсвяткували День подяки на центральній площі Іршави (ФОТО)
09.10.2017

Круглий стіл «Реформація — рух, що змінив світ» провели у Луцьку (ФОТО)

У Луцьку 5 жовтня у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти пройшов круглий стіл «Реформація — рух, що змінив світ». Ініціювали проведення заходу завідувач кафедри освітнього менеджменту Михайло Сташенко та старший викладач кафедри Оксана Рудь. Круглий стіл відбувся у рамках курсів духовно-морального спрямування з підвищення кваліфікації педагогів для вчителів гуманітарних предметів.

Виступ проректора Українського гуманітарного інституту Фелікса Понятовського був спрямований на історичне підґрунтя виникнення Реформації. Окрім цього, він говорив про протестантизм, що виник як рух, спрямований на повернення до витоків євангельської чистоти. Також, Фелікс Климентійович наголосив, що Україна не стояла осторонь змін, що відбулися під впливом Реформації, яка позитивно вплинула на релігійні, культурні та освітні процеси в нашій державі.

Про те, як саме повернення до Слова Божого змінило підхід до науки та освіти, розповів пастор церкви Ігор Скоць. Світогляд, що мінявся під впливом біблійного відкриття, спонукав людей до мислення та досліджень. Він зауважив, що саме після Реформації почали відроджувати українську мову й письменність.

Керівник проектів R500 Віталій Ляснік продемонстрував відео та друковані матеріали як інструмент для профілактики шкідливих звичок в навчальних закладах серед дітей, підлітків та молоді.

У ході зустрічі учасники отримали відповіді на запитання та висловили свої думки щодо важливості реформ в освітньому процесі сьогодні.

Олена Нечипорук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *