«Реформація, яка змінює серця»: післямова до Міжконфесійного форуму R500 у Миколаєві
19.03.2017
Джим Дейвідс розповідає про внесок Реформації в західну економіку (ВІДЕО)
19.03.2017

Круглий стіл «Реформація як чинник ціннісно-світоглядних трансформацій суспільства» провели у м. Ірпінь

Кафедрою філософії та політології Університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь Київської області) 13 березня року було проведено круглий стіл-дискусію «Реформація як чинник ціннісно-світоглядних трансформацій суспільства». Захід було присвячено відзначенню в Україні 500-річчя Реформації.

В роботі круглого столу взяли участь професор Українського католицького університету доктор філософських наук Михайло Черенков, пастор Ірпінської Біблійної Церкви Микола Романюк, студенти груп та науковці кафедри. Модератором заходу був кандидат філософських наук, доцент Геннадій Христокін.

У ході круглого столу пролунали цікаві виступи запрошених гостей, що спонукали учасників до жвавої дискусії. Викладачі та студенти обговорили актуальні проблеми сучасного християнства, його ролі у формуванні особистості, її ціннісних орієнтирів.

Учасники круглого столу обговорили проблеми, пов’язані з кризою духовності, пошуком нових ціннісно-смислових орієнтирів у сучасному глобалізованому світі, а також дискутували стосовно співвідношення між наукою і релігією в сучасному світі.

В підсумку дискусії учасники дійшли висновку про значущість соціогуманітарного знання і необхідність реалізації антропоцентричної моделі в сучасних освітніх практиках.

Джерело: dusfsu.wixsite.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *