Вклад Мартина Лютера в создание немецких духовных песен
17.10.2016
Олександр Заєць коментує підписання Указу про відзначення в Україні 500-річчя Реформації
17.10.2016

Микола Кулеба: яких реформ потребує Україна

Микола Кулеба — уповноважений Президента України з прав дитини: «Мало говорять, які саме реформи потрібні Україні. Перш за все, нам треба змінюватися духовно. Нам треба згадати, що таке Реформація. Нам треба згадати, що ми — нація, заснована на християнських цінностях. Нам треба повернутися до цих цінностей і повернути ці цінності як фундамент нашої нації. Повернути їх у школу для того, щоб навчати дітей на основі християнських цінностей, християнської моралі.

Тому я «за» те, щоб 500 років реформування відзначався тим, що ми як нація змогли б об’єднатися і направити свої зусилля саме на молоде покоління, на дітей. Щоб сформувати їх у дусі християнської моралі.

Сьогодні, на жаль, 70% шлюбів [в Україні] закінчуються розлученням. Сьогодні кожна друга дитина живе з одним з батьків. Кожна п’ята дитина народжується поза шлюбом. І це продукується в суспільстві.

Здається, що це нормально, але це серйозні проблеми. Тому що дитина, яка виховується поза сім’єю, недоглянута, недовихована, має серйозні проблеми з вихованням, ставленням [дорослих] до неї, їй дуже важко вирости в свідомого, нормального члена суспільства, який би так само нормально виховував би власних дітей.

Тому ми говоримо, що реформування — це не буде просто відзначення якихось заходів. Або не має бути. [500 років християнського] реформування — це має бути відправна точка для України, коли ми всі згуртуємось і візьмемо Біблію до рук, почнемо молитися за нашу країну і почнемо робити щось, щоб дійсно побудувати ту країну, про яку ми мріємо”.

Джерело: Телеканал «Надія»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *