Наукова конференція для вчителів історії та права по Реформації на Київщині
07.11.2017
Екскурсія на Волині місцями Реформації
07.11.2017

Молимось за сиріт!

Сім’я є і залишається природним середовищем для якнайкращого розвитку потенціалу дитини. Кожна дитина має право на виховання в люблячій сім’ї та батьківську турботу.

На жаль, сьогодні у системі інтернатних закладів виховується більше 104 00 дітей, які мріють про справжню люблячу сім’ю. Але з них лише 6000 дітей є сиротами і можуть бути усиновлені. Решта — це діти з кризових сімей, батьки яких втратили свій батьківський потенціал та не здатні надати дитині ані піклування, ані належного догляду. Живучи поза сімейним оточенням, ці діти, фактично, теж є сиротами.

Україна має всі стати країною без сиріт, де жодна дитина не залишиться без уваги та отримає потрібну їй допомогу. Це є важливим та необхідним кроком на шляху до духовного оновлення та добробуту нашого суспільства.

Щороку, у другу неділю листопада відбувається «Всеукраїнський День молитви за сиріт». Це день, у який віруючі люди з різних християнських конфесій та деномінацій по всій Україні моляться за захист, здоров’я, люблячих батьків та щасливу долю для кожної дитини-сироти.

Давайте об’єднаємо наші молитви, зусилля та ресурси, щоб кожна знедолена дитина отримала шанс на щасливе дитинство та гідне життя.

12 листопада 2017 долучайся до Всеукраїнського Дня молитви за сиріт! І нехай кожна знедолена українська дитина отримає турботливу родину та гідне життя!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *