У Мукачеві провели Фестиваль духовної музики з нагоди 500-річчя Реформації (ФОТО)
29.05.2017
Реформація на території України (ВІДЕО)
30.05.2017

Молитва за Україну зібрала 7000 учасників (ФОТО)

Національний день молитви за Україну пройшов 27 травня у столичному Палаці спорту. Молитовне єднання відбулося за участі близько семи тисяч присутніх, до яких долучилися багато охочих через пряму трансляцію та особистий піст і молитву.

Захід тривав понад три години і мав на меті об’єднати сили в молитві за Україну усіх християнських конфесій. Учасники спільної молитви переконані, що Бог хоче бачити нашу країну вільною і неподільною, правовою і демократичною, з економічним розвитком і духовним відродженням.

Згідно з декларацією заходу, християни представлених конфесій переконані, що нинішні проблеми Україна не здатна вирішити лише політичним, військовим чи дипломатичним шляхами, однак усі кризи в країні можна вирішити силою спільної молитви. Молитви, що постійна і тривала, що супроводжувана вірою і лунає до Бога в смиренні й упокоренні з уст усього народу.

Від імені Президента України учасників Національного дня молитви привітав Юрій Богуцький, його радник. Він зауважив: «Нині особливо гостро відчувається потреба в єдності заради миру, свободи, гідного майбутнього. Духовне єднання нашого народу у спільній молитві за Україну сприяє торжеству справедливості, розвитку демократії прав і свобод громадян».

Уповноважені представники православного, католицького та протестантського віросповідання звершували молитви благання і прохання за свою країну. У загальному переліку гострих молитовних потреб такі: припинення військової агресії, відновлення територіальної цілісності України, богобійність і мудрість для нинішніх і майбутніх політиків, виведення країни із кризи, підняття моралі та духовних цінностей у всіх сферах суспільства, зміцнення інституту сім’ї та багато інших.

В’ячеслав Нестерук, заступник голови Союзу церков євангельських християн-баптистів, на основі Писання застеріг: «Хто відхиляє вухо своє, щоб не слухати Закону, то буде й огидна молитва його» (Пр.28:9). Бог готовий вислухати українців, але спершу до Нього необхідно прийти з покаянням і смиренням, як блудний син до батька, навернувшись зі злих своїх доріг.

За поширення Божого Слова в Україні молитву звершив Григорій Комендант, президент Українського біблійного товариства. Він наголосив на ознаках Другого Христового приходу і наближенні судного дня для всіх народів. «Сьогодні спостерігається швидке поширення Євангелія до краю землі, відтак ознака згідно з біблійним пророцтвом вказує на близький прихід Христа» — переконаний служитель.

«Сьогодні унікальна можливість, дана нам Богом, щоб в такій великій кількості ми творили молитви, моління, прохання, подяки за всіх людей. Я вірю в силу молитви, що вона буде працювати: це духовна зброя, яка може зруйнувати твердині лукавого», — наголосив Михайло Паночко.

У контексті молитви «за підняття мудрих і високоморальних політиків» пастор Генрі Мадава проілюстрував історію Адама в райському саду: «Коли Бог поселив Адама жити і господарювати в Едемському саду, той не крав апельсини із власного саду. Українцям Бог захотів дати сад за назвою «Україна». Українці чомусь крадуть у своєї ж країни і обкрадають свій же сад. Тому, дякуючи Богові за красиву країну з ресурсами і можливостями, наша молитва-прохання — про нинішніх і майбутніх правителів, про сповнення мудрістю політиків і їхніх радників, аби Божий страх і відчуття відповідальності наповнювали їхні серця».

Окрім молитов, які проголошували глави церков і релігійні лідери, лунали молитви музично-хорові, сольні та оркестрові. З великим натхненням і високим фаховим рівнем було представлено музично-творчий супровід заходу. Диригентами і організаторами цієї ланки були Олександр Крещук, Олександр Корчевний, Олексій Баженов і Карина Євтушок.

Слово до учасників мав гість із Великобританії, євангеліст Девід Гордон Хасавей. Він закликав вірити у чудеса, які Бог хоче звершувати в Україні і через Україну в інших країнах світу. Він підкреслив: «Сьогоднішня подія — це велике чудо, бо немає жодної західної так званої християнської країни, де можна скликати усіх християн, і де можна було б задля спільної молитви зламати конфесійні бар’єри. Ми тут зійшлися на основі двох речей: ми віримо у силу Слова Божого і віримо, що рятівна сила приходить тільки через Ісуса Христа».

Заключним акордом вечора стала загальна молитва благословення для українського народу, яку звершили усі служителі, що взяли участь у заході.

За матеріалами baptyst.com та chve.org.ua

Фото chve.org.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *