Місце традиційних протестантських країн у рейтингу сприйняття корупції
11.05.2017
Велопробіг у Рівному залучив 200 учасників (ВІДЕО)
12.05.2017

Молоді християни прибрали у тернопільському парку Шевченка

Тиждень молоді триває в обласному центрі. З цієї нагоди відбувається ряд акцій. Одна з них, «Чисте серце — чисте місто», — це одночасно і проект у рамках 500-річчя Реформації. Акція спрямована на популяризацію християнських цінностей, а також екологічної культури.

Долучилося до акції «Чисте серце — чисте місто» чимало християнської молоді. Раніше учасники акції прибирали «Парк здоров’я», цього разу взялися за парк Шевченка.

«Ми — молодь із різних євангельських церков Тернополя. Ми разом хочемо зробити наше місто чистішим. Таким чином популяризуємо цю чистоту, а також і екологічну культуру. Але хочемо показати також, що чистота має починатися з нашого серця. Спочатку слід дбати, щоб серце було чистим, ну а тоді, звісно, щоб навколишнє середовище було також чистим. В наш час, коли актуалізувалися сміттєві проблеми, це все стає досить актуальним. І ще думаю, що людина, яка хоч раз бере участь у таких акціях, не буде смітити», — розповідає тернополянин, учасник акції Андрій Васенда.

Тернопільські парки чисті лише на їх початку і на перший погляд, кажуть учасники акції. Якщо прогулятися далі, можна помітити чимало сміття: папір, пляшки, поліетиленові пакети, розбите скло. Вони просять жителів Тернополя проявляти екологічну культуру.

Софія Романська

Джерело: zz.te.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *