Джим Дейвідс розповідає про внесок Реформації в західну економіку (ВІДЕО)
19.03.2017
Протестантські організації України в розрізі репресивних заходів більшовиків (30-ті роки ХХ століття)
19.03.2017

Монумент із Десятьма заповідями Божими хочуть встановити у Рівному

Ініціювала встановлення пам’ятника міжцерковна рада Рівненщини, до якої входять представники різних релігійних конфесій. За задумом, він має об’єднати представників різних релігій до відзначення Реформації-500, сприяти морально-духовному розвитку Рівненщини.

Розташувати монумент планують біля школи №12 на розі вулиць Грушевського та Київської.

Громадський активіст, консультант представників міжцерковної ради Сергій Мусевич каже, що спочатку пам’ятник планували встановити в іншому місці. Але коли звернулися до нині покійного головного архітектора Рівного Сергія Семенця, то він їхні наміри змінив: «Ми хотіли встановити його при в’їзді з Києва з правої сторони. Але коли звернулися до головного архітектора, він нам порадив біля школи №12 на розі вулиць Київської та Грушевського. Ми зробили зйомку генплану. Вадим Недельський —архітектор — почав працювати над тим, щоб зробити кошторис і намалювати цей проект. І подали. І поговорили з Сергієм Паладійчуком, з мером, з депутатами, і побачили усну, надіюсь, і в майбутньому письмову, підтримку».

Сергій Мусевич обіцяє, що встановлювати пам’ятник будуть за кошти спонсорів. Втім, не будуть проти, якщо міськрада Рівного вирішить надати якусь суму з міського бюджету. Встановити монумент планують до кінця року.

Громадський активіст каже, що не думав, що інформація про пам’ятник викличе настільки великий галас, який піднявся у соцмережі Фейсбук, і що хтось буде проти його встановлення. При цьому зауважує, що проти пивбарів та інших майданчиків з розпивання алкогольних напоїв чомусь громадськість так активно не виступає, як проти монумента з Десятьма заповідями.

Джерело: radiotrek.rv.ua

1 Комментарий

  1. Було б дуже добре,щоб такі монументи були у кожному місті великої України,та встановлені не тільки біля шкіл,але й біля будинків орґанів влади,для дорослих—‘керівників у місті—щоб все населення бачило як вони виконують ці 10 Заповідей,і потім був би кращий приклад і для дітей,бо діти завжди дивляться на дорослих «дядів і тьотів»!Господь дав владу у руки одному гурту людей керувати іншими людьми—-і за це і за інше в житті Господь спитає у нас відповіді!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *