Цитати відомих людей про Біблію та Реформацію (ВІДЕО)
26.06.2017
В Харькове прошла акция «Молодежь за ценность семьи» (ФОТО)
27.06.2017

Музичний фестиваль «Слава тільки Богу» у Хотині відвідали біля тисячі осіб (ФОТО)

У Хотинській фортеці 25 червня відбувся музичний фестиваль, присвячений 500-річчю Реформації «Слава тільки Богу». Окрім свята духовної музики, організатори заходу запропонували відвідувачам і Виставку здоров’я, і духовну літературу, і смачну гостину.

Захід розпочався із зібрання біля міської адміністрації, куди прибули молодь, духові оркестри, хорові колективи, християнські гурти, дитячі ансамблі, солісти виконавці та всі бажаючі взяти активну участь у парадному марші вулицями міста Хотин (Чернівецька область).

Під час офіційного відкриття фестивалю зі словом привітання і молитви виступив керівник Буковинської конференції Церкви адвентистів сьомого дня Іван Завадюк, адже ціль фестивалю — підняття духовності та моралі в суспільстві. Після нього виступали голова Хотинської районної ради Олександр Плаксивий та перший заступник голови районної адміністрації Володимир Марценкевич, які підтримали цю ідею.

З великим подивом спостерігали за парадом жителі та гості Хотина, де на початку колони, яка складалася з майже 500 осіб, рухався патрульний автомобіль поліції, за ним ішли учасники фестивалю з повітряними кульками, на яких було зображено символіку «R500» та «Я веду здоровий спосіб життя». Духова музика звучала протягом усієї ходи, і такий спосіб виконання не залишав нікого байдужим, піднімаючи дух і настрій.

Велика колона, пройшовши вулицями міста, зійшла до фортеці, де була приготована сцена і все необхідне для програми.

З 14:00 до 18:00 присутні насолоджувалися піснями і музичними творами, виконавцями яких були хорові колективи, оркестри, дитячі гурти та вокалісти.

Не обійшовся фестиваль і без фізичного підкріплення, приготуванням якого займався колектив з адвентистських громад Хотинщини під керівництвом районного пастора Ярослава Опайця. Бажаючим була запропонована і духовна література. Також у програмі була передбачена Виставка здоров’я, яку організував керівник відділу здоров’я Буковинської конференції Адвентистської церкви Дмитро Колотило.

Іван Завадюк (керівник) та Віталій Гунько (секретар Буковинської конференції) вручили листи подяки учасникам фестивалю, помолилися та оголосили завершення заходу.

Адвентистська церква на Буковині, учасники та гості фестивалю висловлюють щиру подяку організаторам фестивалю за їхній внесок: члену міжконфесійного оргкомітету при Хотинській районній державній адміністрацій по питаннях проекту R500 в районі Григорію Чайнику та члену обласного оргкомітету R500, директору відділу освіти Буковинської конференції Адвентистської церкви Івану Чернушці.

Василь Кривенчук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *