У Кам’янці-Подільському для дітей провели цікавий захід (ФОТО)
03.08.2017
У Чернівцях конгрес євангельських християн-баптистів зібрав 2000 учасників
03.08.2017

На Буковині пройшов фестиваль «Дорогою змін»

На футбольному стадіоні міста Хотин, що на Буковині, наприкінці липня пройшов Фестиваль християнської пісні «Дорогою змін». Захід присвячений відзначенню в Україні 500-річчя Реформації. Фестиваль проводили церкви євангельських християн-баптистів (ЄХБ) Хотинського району. На святкову урочистість завітали понад 1500 глядачів.

Гасло «Дорогою змін» наголошує на необхідності змінюватися на краще в усіх сферах суспільного життя, особливо у духовній царині. Реформація, у чому впевнені організатори, починається особисто із серця кожного. Аби змінити країну, починати необхідно із власних змін.

У програмі фестивалю взяв участь об’єднаний хор та сольні виконавці церков ЄХБ Хотинського району.

Проповідь Слова Божого на тему необхідності духовного відродження говорив Ігор Бандура, перший заступник голови Всеукраїнського союзу церков ЄХБ. Пастор спонукав слухачів до духовного аналізу особистого життя: «Реформуючи себе, ми запрошуємо Боже оновлення у своє життя. І Бог обов’язково буде діяти! Реформація продовжується, і кожен з нас може стати свідком Божої слави».

Особливою частиною програми була молитва про Україну. Пастори церков хотинського регіону просили у Всевишнього процвітання і благословення для свого краю, припинення військових дій, утвердження миру і духовного відродження.

Джерело: baptyst.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *