Реформаторський сімейний день у Великій Доброні зібрав більше 7000 учасників
14.08.2017
Обличчя Реформації (ІНФОГРАФІКА)
14.08.2017

На Буковині відбувся Всеукраїнський фестиваль християнської музики «Народжені славити» (ФОТО)

У Клубі сімейного відпочинку «Буковинська Троя», що розташований у Реваківцях Кіцманського району, 11-12 серпня відбувся Всеукраїнський фестиваль християнської музики «Народжені славити», повідомляє kitsman.rayon.cv.ua.

Фестиваль був присвячений святкуванню 500-річчя Реформації (яка відзначається відповідно до Указу Президента України), мав консолідуючу мету, і його девізом стали слова: «Приїдь і покажи культуру своєї церкви». Проект дає можливість показати, хто і в який спосіб славить Бога, він організований з метою популяризації християнських фольклорних та музичних традицій, розвитку духовності, театрального, вокального, образотворчого напрямів мистецтва.

Організаторами фестивалю стали ГО «Рада родин» (голови Віче Чернівецького міського підрозділу Світлана Скляренко), Кіцманська райдержадміністрація та Клуб сімейного відпочинку «Буковинська Троя» (директор Володимир Воронюк).

Під час урочистого відкриття заходу учасників фестивалю привітала заступник голови Кіцманської райдержадміністрації Галина Мельничук. Участь у музичному дійстві взяли також і хорові колективи церков Кіцманського району.

Джерело: kitsman.rayon.cv.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *