Гуманістичний образ Філіпа Меланхтона за візуальними джерелами XVI ст.
08.12.2016
Місце антитринітаризму в суспільно-політичному житті шляхти України XVI-XVII ст.
08.12.2016

На Хмельниччині пройшов тренінг із проведення уроків Реформації у школах та вишах (ФОТО)

У Центральній хмельницький церкві євангельських християн-баптистів «Дім Євангелія» 3 грудня відбувся тренінг із проведення уроків Реформації у школах та вишах. Кілька десятків християн-освітян Хмельниччини навчались історії Реформації в Європі та Україні і урокам християнської етики.

2

Впродовж цілого дня автор, викладач та дослідник історії християнства Ніна Трухан передавала досвід та здобутки Реформації. Ніна Григорівна прибула на тренінг від науково-історичного відділу Всеукраїнського оргкомітету R500. Метою тренінгу була підготовка до проведення просвітницьких заходів у навчальних закладах області.

3

Присутні роздумували над історіями з життя видатних реформаторів, їх вплив на народи та розвиток держав. Це повинно спонукати молодих людей задумуватись над теперішніми подіями та робити висновки з минулих. Як сказано в древньому латинському прислів’ї, «Historia est magistra vitae» — «Історія — вчителька життя».

Сьогодні для українців актуально та важливо засвоїти уроки Реформації. Як і раніше, так і в наш час тільки після духовного відродження людини вона стає джерелом добрих змін у суспільстві.

Ольга Петраш

img_2494

img_2359

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *