В Одессе провели благотворительный концерт «День семьи» (ВИДЕО)
17.05.2017
У навчальних закладах Луганщини провели заходи з нагоди Року Реформації
17.05.2017

На Київщині провели студентський інтелектуальний проект «Руйнівники міфів»

Студентська організація «Співдружність студентів-християн» (ССХ) 25-27 квітня провела в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди (ПХДПУ) інтелектуальний проект «Руйнівники міфів» з нагоди відзначення в Україні 500-річчя Реформації.

Захід складався з обідніх дискусій та вечірньої програми в стилі кафе. Організаторами заходу стали координатор ССХ у Переяславі-Хмельницькому Олександр Бойко та лідери осередку, студенти педагогічного університету Марія Горай та Мирослава Баклицька. «Співдружність студентів-християн» України — це офіційно зареєстрована національна громадська організація, що об’єднує місцеві групи студентів-християн із різних конфесій, котрі навчаються в учбових закладах одного міста чи району.

«Руйнівники міфів» — це студентський інтелектуальний проект, на якому гості, запрошені студентами спікери, руйнували міфи про християнство, самосприйняття та мораль, а саме: «Я нічого не вартий», «Життя — біль», «Жити на 100% неможливо», «Бог проти сексу», «Я народжений страждати». Спікери, які взяли участь в обговоренні міфів, — директор ВГО «Співдружність студентів-християн» України Юлія Ніколайчук, випускник ПХДПУ, соціальний педагог Олександр Бойко, юрист Олексій Кеба, координатор центрального регіону ССХ України Марина Гнатишина, психолог, бакалавр богослов’я Віталій Степанець та молодіжний лідер Євгеній Ященко, — розкривали суть цих питань з точки зору ідей Реформації.

Протягом трьох днів на заході виступали музиканти, які створювали невимушену атмосферу, та театральна група, яка також складалася зі студентів. Кожного вечора відвідувачі куштували солодощі з чаєм. Організатори проекту впевнені, що такі зустрічі допомагають студентам розвиватися і висловлювати свою думку, розмірковувати над сенсом життя та знайомитися з істинами Реформації та основами християнства.

Марія Горай

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *