У Конотопському міському краєзнавчому музеї провели захід «Рух, що змінив світ»
11.04.2017
Біблія як прогресивне, динамічне Боже відкриття
12.04.2017

На Київщині прибрали, пофарбували міст і посадили сосонки

У понеділок, 10 квітня, у рамках всеукраїнської акції «Чисте серце — чисте місто», приуроченої до 500-річчя Реформації, прихожани церкви євангельських християн-баптистів із села Стовп’яги (Переяслав-Хмельницький район) та Луганщини організували генеральне прибирання території Стовп’яг, повідомляє visnik-press.com.ua.

Окрім цього, християнська молодь (усього було 25 осіб) пофарбувала у блакитно-жовті кольори міст, а в чорно-білі — троси-відбійники, які встановлені обабіч дороги на в’їзді у Стовп’яги. Фарбу надала сільська рада.

«До події, яка мала місце 500 років тому в Європі, кожен із нас може ставитись по-різному. Однак беззаперечним є той факт, що в тих країнах, де пройшла Реформація, сьогодні панують порядок та добробут. А загалом, чистота повинна бути не лише навколо, а й в серці. Адже коли ми розберемося зі своїми власними серцями, коли приведемо до ладу наші домівки, тільки тоді наші вулиці, села, міста та вся країна будуть чистими», — зазначив головний учасник заходу Олександр Качан (27 років).

Незадовго до цього працівники сільради за ініціативою місцевого депутата Костянтина Ядченка та за підтримкою майстра Ржищівського військового лісгоспу Сергія Сича, який мешкає у Стовп’ягах, поблизу сільського будинку культури посадили молоді сосонки — загалом близько п’ятисот саджанців.

«Чистий та озеленений населений пункт — показник культури мешканців, які живуть у ньому», — наголосив сільський голова Стовп’яг Тимофій Девко.

Виконком Стовп’язької сільської ради дякує громаді церкви та всім учасникам акції «Чисте серце — чисте місто», а особливо — жителю Стовп’яг Олександру Качану за ініціативність, особисту участь та залучення своїх друзів до проведення весняної толоки.

Джерело: visnik-press.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *