Виставка «Here I stand — Мартін Лютер, Реформація та її наслідки» пройде у Дніпрі
12.09.2017
Виставка «Here I stand — Мартін Лютер, Реформація та її наслідки» пройде у Харкові
12.09.2017

На найкращих сценах Харкова пройде Театральний християнський фестиваль «tX-fest»

У Харкові відбудеться Театральний християнський фестиваль «tX-fest — спектаклі на християнську тематику». Фестиваль проводиться у зв’язку з 500-річчям Реформації (R500). Програма покликана стимулювати і розвивати інтерес громадськості до творчої спадщини християнства. Фестиваль має на меті мотивувати професійних театральних діячів України ставити вистави і писати п’єси, які сповідують біблійні цінності. «tX-fest» пройде з 28 вересня по 1 жовтня.

Журналісти зможуть отримати розширений прес-реліз і акредитацію на відкритті виставки живопису «Велична Біблія» 17 вересня о 17:00 в галереї “Бузок” у правому крилі Харківського національного академічного театру опери та балету імені Миколи Лисенка.

Відвідувачів очікують щоденні вистави на найкращих сценах міста, перформанси, вуличні євангелізаційні постановки, тренінги, майстер-класи, обговорення. Покази пройдуть у залах Харківського християнського центру, Палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного академічного театру опери та балету імені Миколи Лисенка.

У фестивалі візьмуть участь біля 20 аматорських і професійних колективів з Києва, Харкова, Ужгорода, Слов’янська, Львова, Рівного та інших міст, у тому числі: Дніпропетровський академічний театр опери та балету з виставою «Ісус» (єдиною в світі на музику Джона Дебні до фільму «Страсті Христові»), Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка з виставою «Оскар і Рожева Пані» за всесвітнім бестселером Ерік-Еммануеля Шмітта за участю популярної української актриси, члена журі театральних фестивалів Ірми Вітовської, мюзикл для всієї родини «Ти — особливий» за мотивами оповідань всесвітньо відомого християнського письменника Макса Лукадо, та інші.

Фестиваль має такі номінації: «Аматорська програма», «Основна програма», «Тематична програма», «Дискусійна програма».

«Аматорська програма» складається з творів на основі біблійних сюжетів і християнської літературної спадщини. «Основна програма» включає виступи творчих театральних колективів, що стали відомі і отримали високу оцінку глядачів і критики. У номінацію включаються вистави, які піднімають дискусійні питання про сутність Бога і Його вплив на життя людини.

Організатори Фестивалю поділяють бажання Всеукраїнського оргкомітету R500 познайомити українців із життєвими цінностями Реформації, закликати до оновлення всіх сторін особистого і громадського життя відповідно до біблійних принципів. Одна з важливих цілей Фестивалю — реалізація цього прагнення через театральне мистецтво. З цією метою головна ідея Тематичної програми — історія і практика Реформації.

«tX-fest» — це платформа, що дозволяє пізнавати театр через призму християнських біблійних цінностей, спонукає професійні театри присвячувати свою творчість поширенню християнських цінностей та дає можливість аматорським християнським театральним колективам професійно зростати.

Придбати квиток можна на сайті.

Більше інформації на сайті http://tx-fest.org/ua/.

Приблизна афіша Фестивалю: Афіша.

Організатори Фестивалю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *