Пастори Роман Бричук та Павло Миронюк розповідають про Реформацію і протестантизм на Волині
27.01.2017
Польська реформаційна думка в політичній культурі України
30.01.2017

На Прикарпатті триває молитовний марафон

Протягом 2017-го року в Україні триватиме безперервний цілорічний марафон посту і молитви під назвою «Преображення України». Євангельські протестантські церкви та релігійні організації всієї України об’єднуються для молитви за свою державу.

Естафету від Донецької отримала Івано-Франківська область 22 січня. У кіноконцертному залі «Арена-центр» за сприяння Івано-Франківської ОДА відбувся урочистий початок тижня молитовної варти прикарпатських євангельських протестантських церков.

mar27012017-2

Зі словами звернень духовних очільників, голови обласного оргкомітету та координатора молитовного напрямку області, з пісенним супроводом християнських виконавців пролунали перші молитви марафону.

«За що моляться протестанти України та Івано-Франківщини? Три фундаментальні напрямки: реформація сердець українців, реформація церкви України та реформація суспільства і держави. Про спрагу за Богом, за біблійними цінностями в житті кожного українця. Про реформацію сердець українців за образом та подобою Божою. Про повернення першої любові до Господа у всіх християнських церквах держави», — йдеться у повідомленні організаторів марафону.

Джерело: galychyna.if.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *