У Луцьку розповіли, як проходитиме фестиваль «Назустріч Реформації»
30.05.2017
Рівне разом зі світовою спільнотою відзначає 500-річчя Реформації (ВІДЕО)
31.05.2017

На Співочому полі співатимуть про Бога (ВІДЕО)

Фестиваль духовної музики та співу розпочнеться 3 червня об 11 годині на території Культурно-мистецького комплексу «Співоче поле» у м. Києві. Про це повідомили під час прес-конференції, що пройшла у національному медіа-центрі «Територія реформ». Організовують свято представники протестантських церков України в рамках святкування 500-річчя Реформації.

Ярослав Мачинський, керівник Київського оргкомітету проекту R500: «Це один із центральних заходів, який ми проводимо при підтримці КМДА. Ми дуже раді, що буде цей фестиваль, де християнські сім’ї, християнські музичні колективи будуть представлені на Співочому полі з християнською тематикою, тобто вони будуть славити Господа Ісуса Христа”.

Анатолій Козачок, голова пасторської координаційної ради проекту R500: «Для нашої країни святкування Реформації має велике значення по декількох причинах: по-перше, ми всі намагаємося зараз перейняти європейські принципи життя. І коли говорити про європейські принципи життя, ми маємо говорити паралельно і про цінності».

До проведення фестивалю Департамент культури Київської міської адміністрації провів конкурс, його переможцем стала спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України». У планах творчої спілки — до свята духовної музики розмістити на Співочому полі особливу сцену з якісним звучанням.

У цей час на Співочому полі також проходитиме виставка квітів. Для дітей обіцяють цікаві розваги: малювання, батут, солодка вата, силові змагання, а також фестиваль морозива. Співоча частина розпочнеться о 14 годині: більше 20 колективів готуються представити свої музичні твори.

Микола Пересунько, директор міського Центру народної творчості та культурологічних досліджень Департаменту культури Київської міської державної адміністрації: «Я вам скажу, мені надзвичайно цікаво долучитись, як директору Центру народної творчості міста Києва, саме до цього свята, тому що ми почали вже десь місяці півтора тому працювати над цим проектом. І я подивився на ті колективи, які будуть брати участь саме в цьому, — це не те, щоб чудові колективи, це колективи художні, професійного рівня».

Фестиваль відбудеться за участю Київського протестантського симфонічного оркестру та хору, які виконають перлини духовної музики з різних країн світу: твори Генделя, Лисенка, Монтеверді, Нікела, Пендерецького, Стеценка. У рамках заходу також відбудеться флешмоб «Від реформації серця — до реформації суспільства», спільна молитва за духовне відродження українського суспільства та розвиток країни.

Вікторія Михальчук, Сергій Кібукевич, Київ, «Вісті Надії»

Джерело: Телеканал «Надія»

1 Комментарий

  1. […] комплексу «Співоче поле» відбудеться Фестиваль духовної музики та співу в рамках відзначення в Україні 500-річчя […]

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *