Павло Унгурян: «Україна волає про реформацію»
21.02.2017
У Ніжині пройшов круглий стіл «Історія Реформації: вчора. сьогодні, завтра» (ФОТО)
21.02.2017

На Тернопільщині заспівають файну пісню для Ісуса

«Файна пісня для Ісуса» — під такою назвою стартує на Тернопільщині конкурс, приурочений 500-річчю Реформації. у ньому братимуть участь талановиті люди з євангельських церков краю. Перший етап конкурсу відбудеться 25 лютого у Тернополі, в церкві «Відродження» (вул. Текстильна, 2а) о 10:00.

02

Для участі у конкурсі «Файна пісня для Ісуса» зареєструвалося півсотні талановитих співаків. Вони докладатимуть усіх зусиль, щоби пісня для Ісуса прозвучала  кнайкраще.

«У наших церквах є багато талановитих людей, які мають сильні голоси. Ми хочемо про цих людей дізнатися більше, щоб можна було дати їм можливість використовувати свій талант для Бога. Загалом мета цього конкурсу — прославити Ісуса своїм талантом» — розповідає співорганізатор конкурсу Лідія Волощук.

Вона повідомила, що конкурс складатиметься з чотирьох турів: перший — християнська пісня вільної тематики, другий — пісня-молитва за Україну, третій — пісня Пасхальної тематики, четвертий — власне про Реформацію. Оцінюватиме вокалістів кваліфіковане журі, до якого входитимуть відомі люди Тернополя, які розуміються на вокалі. Кращі виконавці зможуть записати свої пісні. Переможці братимуть участь у конкурсі в Одесі.

Також на конкурсі «Файна пісня для Ісуса» оберуть найсильніший голос Тернопільщини.

Людмила Путькалець

Фото

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *