«У сучасній біологічній науці більш ніж достатньо доказів того, що весь цей світ був створений Богом», — Вікторія Оліферчук
18.07.2017
Німці Херсона презентували художню виставку до 500-річчя Реформації
19.07.2017

На Волині пройшов підлітковий фестиваль, присвячений Реформації, що змінює серця (ФОТО)

На базі відпочинку, що неподалік мальовничого озера Сомине, відбувся 9-й підлітковий фестиваль Волині. Літнє таборування провели за підтримкою обласного благодійного фонду «Преображення» у співпраці з Волинським обласним об’єднанням євангельських християн-баптистів. Протягом п’яти днів понад 400 юнаків та дівчат активно відпочивали, тренувалися та вивчали Біблію.

«Програма фестивалю була змістовною та насиченою, — в унісон кажуть учасники фестивалю Анатолій Гладун і Віталій Вронський. — Крім спортивних звитяг та естафет, ми вивчали Біблію, щоб прославляти Бога».

Вадим Корінчук зазначив, що йому було цікаво спілкуватися з ровесниками, глибше вивчати Святе Письмо та дізнатися про Реформацію.

«Реформація — це Божа справа, — переконана Інна Дрейчин. — Нам дуже цікаво про це розповідали на лекціях. Шкода, що час так швидко пролетів і нам треба повертатися додому».

Анні Солодюк та Богдані Карпюк сподобалося брати участь у конкурсі знавців Біблії, займатися рукоділлям, плавати в озері. Єдине, що дошкуляло дівчатам, — комарі та лісові мурахи.

Роман Єзерський на такому фестивалі не вперше. Саме спілкування з ровесниками і вивчення Біблії допомогли юнакові прийти до Бога та прийняти хрещення. Цьогоріч Роман приїхав на фестиваль у ролі лідера. Каже, піклування про молодших допомагає йому духовно зростати.

За словами Юрія Михальчука, пастора церкви «Фіміам», директора 9-го фестивалю, щороку ці зустрічі по-своєму особливі.

«Цьогоріч лейтмотивом фестивалю були слова «Реформація, що змінює серця». Підлітків читали лекції, знайомили з основними тезами Реформації: «тільки Христос», «тільки Писання», «тільки вірою», «тільки благодаттю», «тільки Богові слава». Хоча й лунали оплески переможцям естафет і змагань, всі прекрасно розуміють: наші вміння і зусилля — від Бога, — переконаний Юрій Михальчук. — Дітям цікаво брати участь у таких таборах, які відбуваються завдяки підтримці людей з добрими серцями та відкритими долонями. Щиро дякуємо Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за стильні футболки та призи переможцям.

«Із 2011 року Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» реалізовує цікаві програми у сферах освіти, медицини, культури та спорту. Підтримка вашого фестивалю відбувається в межах програми «Культура і духовність». Діти не лише відпочили і набралися сил, а й дізналися про історію Реформації, її вплив на культурний та духовний розвиток суспільства, — наголосив Дмитро Зінько, координатор програми «Культура і духовність» Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Щира атмосфера, злагоджена команда організаторів і старання підлітків зробили ці дні незабутніми й неповторними. Втомлені насиченою програмою, але надзвичайно щасливі, всі поверталися додому з безліччю нових вражень, нових знайомств та нових життєвих уроків, що надихають до змін.

Джерело: tilkyrazom.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *