Конференція «Реформація серця» зібрала молодь Хмельниччини (ФОТО)
31.03.2017
Історія Релігії в Україні. Том 5. Протестантизм
03.04.2017

Науковці та філософи обговорили наслідки Реформації в Україні (ФОТО)

Провідні філософи, політики та економісти 28 березня зібралися в Українському гуманітарному інституті (м. Буча Київської області), щоб поговорити про економічні і духовні наслідки Реформації в Україні. Захід проходив у форматі круглого столу. Організаторами стали Інститут еволюційної економіки та Український гуманітарний інститут.

«У нас зібралось багато прекрасних людей. Це і один із перших депутатів незалежної України Олександр Сугоняко, і перший генеральний прокурор Віктор Шишкін, тут також був Анатолій Дроб’язко, який стояв у витоків банківської системи України», — розповів один з організаторів, кандидат економічних наук Ігор Макаренко.

В ході круглого столу експерти шукали причини виникнення економічної кризи в Україні, а також її різновидів: фінансової, інвестиційної та інноваційної криз. Гості розглянули економічні питання в розрізі філософії та релігієзнавства.

«Я думаю, що розмова виявилась дуже цікавою, всі учасники були задоволені, а Український гуманітарний інститут надав нам чудову можливість об’єднатися і поспілкуватися. Ми прийшли до висновку, що філософський і гуманітарний фактори дійсно важливі у вирішенні питань антикризової політики», — поділився Ігор Макаренко.

На завершення учасники висловили надію, що такий захід пройде ще не раз.


Аліна Сахненко

Джерело: ugi.edu.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *