Київський обласний оргкомітет по відзначенню 500-річчя Реформаціії провів організаційну зустріч
30.09.2016
Людмила Филипович коментує підписання Указу про відзначення 500-річчя Реформації
30.09.2016

Пастори Київщини розпочали підготовку до святкування 500-річчя Реформації

Священнослужителі євангельських церков Київської області та міста Києва 29 вересня провели першу організаційну зустріч для знайомства з ідеєю визначної події, утворення місцевого оргкомітету та напрацювання плану заходів по відзначенню в Києві 500-річчя Реформації.

Єпископ Церкви християн віри євангельської України (ЦХВЄУ) Микола Синюк, вітаючи учасників зустрічі, наголосив на унікальності та значимості проекту та повів зібрання у молитві про благословення.

Старший пресвітер Київського міського об’єднання ЦХВЄУ Анатолій Козачок представив загальну концепцію проекту та завдання, що стоять перед місцевими оргкомітетами. «Наше першочергове завдання полягає в тому, щоби підняти рівень усвідомлення євангельського духовного спадку на наших землях та залучити членів церковних громад до активної участі у просвітницьких, соціальних, мистецьких та інших заходах у контексті святкування», ― наголосив він.

Пастори розпочали формування Київського оргкомітету. Його очолив пастор Ярослав Мачинський, Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів (ВСЦ ЄХБ). Також затверджені ряд відповідальних за напрямки. Так, науково-історичним напрямком опікуватиметься пастор Сергій Манелюк, ректор Київського біблійного інституту, юридичний очолюватиме Андрій Гнідець, тощо.

001

Зібрання підтримало пропозицію голови оргкомітету Я. Мачинського про те, щоб у вівторок, 4 жовтня, провести робочі зустрічі представників церковних об’єднань за напрямками роботи. Митці, правники, соціальні працівники, молодіжні лідери, науковці та медійники зустрінуться, щоб напрацювати детальні плани заходів.

«Динаміка та ревність, яка була відчутна в кожному виступі чи пропозиції, має бути передана до церков та надихнути наші церковні громади до активної праці заради Господа для добра наших сусідів-киян. Сила Євангелії, виявлена через тисячі євангельських християн, змінить обличчя нашої нації» ― ділиться враженнями від зустрічі пастор Микола Каленик.

Юрій Кулакевич

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *