Павло Унгурян розповідає про відзначення R500 на Хмельниччині
29.11.2016
Христиане Глухова отметили День Библии (ФОТО)
29.11.2016

Презентаційний захід у Рівному об’єднав представників усіх протестантських деномінацій регіону (ВІДЕО)

У Рівному офіційно розпочали святкувати 500-у річницю Реформації. З цієї нагоди в залі міського палацу культури 19 листопада пройшов урочистий захід за участю естрадно-симфонічного оркестру та молодіжного хору. Подію такого масштабу, яка б об’єднала представників усіх протестантських деномінацій регіону, місто побачило вперше.

Очільники області та міста відзначили важливість цього ювілею. Депутати Верховної Ради Павло Унгурян і Сергій Дехтярчук висловили сподівання на реальні зміни в державі внаслідок утілення принципів Реформації в різні сфери життя країни.

Урочистому зібранню передувала прес-конференція за участю очільника області, мера міста, депутатів Верховної Ради та міської ради Рівного, представників науки, бізнесу, медицини та церкви.

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко прямо під час конференції підписав розпорядження про відзначення 500-річчя Реформації на теренах області. Міський голова Рівного Володимир Хомко зазначив той величезний об’єм благодійної роботи, яку звершують євангельські церкви міста та області. Нагадавши про складні часи, які переживали євангельські церкви за часів СРСР, мер зауважив великі зміни, які сталися в нашій державі, й виразив сподівання, що позитивні зміни, зокрема щодо свободи совісті, будуть прогресувати.

Тепер українські протестанти можуть відкрито сповідувати свою віру, займатись широкою благодійністю, співпрацювати із представниками обласної та міської влади й бути нарешті визнаними повноправними членами суспільства. Однією з тем, яку будуть активно поширювати євангельські християни в рамках святкування ювілею, стане актуалізація сімейних цінностей.

Каріна Дрозда, «Вісті Надії»

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *