Флешмобом «Україна та світ святкують Різдво Христовe разом» розпочалося відзначення 500-річчя Реформації
27.12.2016
Павло Унгурян розповідає про підготовку до 500-річчя Реформації
27.12.2016

Протестанти пообіцяли навесні прибрати в містах Черкащини

Акцію «Чисте серце — чисте місто» запланували протестанти Черкаської області до Великодня 2017 року (він відзначатиметься 16 квітня). Віряни наведуть лад на певних ділянках міст Черкащини, які вкажуть місцеві ради. Про це йшлося 23 грудня під час засідання робочої групи облдержадміністрації з підготовки та відзначення в області 500-річчя Реформації.

«У рамках підготовки до святкування Пасхи ми за узгодженням із радами міст визначимо місця, які протягом тижня приберемо, — зазначив представник соціального комітету R500 Валерій Петриченко. — Таким чином ми плануємо привести наші місця у належний вигляд».

Як додав голова обласного оргкомітету R500, пастор євангельських християн-баптистів Валерій Бєляєв, протестанти планують прибрати місця, які потребують особливої уваги. Наприклад, у Черкасах це може бути ділянка поблизу залізничного вокзалу.

«Спільними зусиллями ми хотіли б змінити ці місця на краще хоча б на певний час. А можливо, нам удасться задати тенденцію до того, щоб їх більше не засмічували», — зазначив пан Бєляєв.

Джерело: procherk.info

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *