Мартин Лютер глазами Лукаса Кранаха
11.11.2016
Інтелектуальні об’єднання як чинник формування загальноєвропейського культурно-освітнього простору (XVI-XVII ст.)
14.11.2016

Рада церков та релігійних організацій Бершаді планує святкування 500-річчя Реформації

Чергове засідання Ради церков та релігійних організацій м. Бершаді Вінницької області відбулося 7 листопада в залі засідань районної ради. На засіданні Ради були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський та заступник голови районної ради Сергій Пересунько.

20161107_1008451

Захід розпочався спільною молитвою «Отче наш». Присутні обговорили ряд актуальних питань щодо участі представників різних конфесій у державних заходах, удосконалення роботи Ради церков, розширення складу Ради та інші. За результатами голосування обрано нового секретаря Ради церков.

Жваво обговорювалось питання щодо святкування 500-річчя Реформації. Як відомо, з метою визнання вагомого внеску протестантських церков і релігійних організацій в розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери України, вияву поваги до їхньої ролі в українській історії та становленні незалежної держави, а також відзначення в Україні 500-річчя Реформації Президент підписав Указ «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації».

Відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ Бершадської районної ради

Джерело: rada-bershad.gov.ua

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *