Самая большая ошибка церкви — позволить Мартину Лютеру читать Библию
16.03.2017
В Одессе проходят мероприятия, посвященные 500-летию Реформации
16.03.2017

«Реформація, що змінює суспільство, починається в серці кожного громадянина»

Під таким гаслом на Херсонщині пройшов мотиваційний форум, присвячений 500-річному ювілею Реформації. Захід відбувся за участю лідерів протестантських церков, керівників обласного оргкомітету R500, губернатора Херсонської області Андрія Гордєєва та народного депутата Павла Унгуряна.

Андрій Гордеєв у своєму виступі зазначив, що влада і мешканці країни, незалежно від віросповідання, разом повинні робити гарні справі в ім’я Бога та миру. «Реформуючи своє бачення, ми реформуємо державу», — зазначив очільник області.

За словами Павла Унгуряна, Україна як ніколи потребує Реформації в усіх сферах життя, тому повинна скористатися досвідом успішних європейських країн, які через це пройшли.

«Цей рік ознаменований двома ювілеями: 100-річчя Жовтневої більшовицької революції та 500-річчя Реформації. Господь недаремно помістив ці ювілеї в один рік. Він хоче, щоб люди побачили, до чого призвела одна подія, і до чого призвела інша, і особисто для себе вирішили, яким шляхом іти далі», — сказав Павло Унгурян.

Дар’я Ткачук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *