На Співочому полі співатимуть про Бога (ВІДЕО)
31.05.2017
Конференція «500 років Реформації: від минулого до сьогодення» пройшла у Рівному (ФОТО)
31.05.2017

Рівне разом зі світовою спільнотою відзначає 500-річчя Реформації (ВІДЕО)

Україна разом зі світовою спільнотою продовжує відзначати 500- річчя Реформації. Цього разу у Рівному представників освіти, культури і релігійної громади об’єднала конференція на тему «500 років Реформації. Від минулого до сьогодення».

Реформація — суспільно-релігійний рух, який бере початок з європейського середовища і нині надихає світ до зміцнення віри та моралі. Конференція у Рівному в рамках відзначення 500-річчя Реформації об’єднала учасників з усього регіону, які вболівають за розвиток реформаторського суспільства, повідомляє sfera-tv.com.ua.

Олександр Третяк, ректор Рівненської духовної семінарії християн віри євангельської: «Ми намагаємося донести меседж, що саме завдяки духовним принципам вони здатні оновити нашу країну. Ми сьогодні шукаємо вектор розвитку нашої країни,але повинні пам’ятати, що без ціннісної бази, без світоглядної бази у нас не буде майбутнього».

Виховувати молодь у дусі моралі та етики — ще одне важливе завдання, яке ставить перед собою рух Реформації.

Олександр Набочук, начальник відділу освіти Рівненської РДА: «Сьогодні наші педагоги мають надскладне завдання — виховати справжнього громадянина своєї держави, і виховати його на засадах християнських цінностей. Це лише частинка всіх заходів. У наших закладах освіти проводяться тематичні заходи, семінари, інші форми роботи з молоддю, щоб ці ідеї донести до підростаючого покоління».

Конференція об’єднала чимало цінних доповідей представників різних сфер життєдіяльності Рівненщини. Усі вони ґрунтуються на єдиних принципах віри та любові.

Віктор Боришкевич, єпископ церков християн віри євангельської в Рівненській області: «Я думаю, що ми всі прагнемо кращого, і Реформація сьогодні по-особливому звучить. Я думаю, що основна Реформація має пройти із серця, через особисте покаяння. Тоді буде успіх особистий, сімейний, церковний і в суспільстві. Оце Реформація!»

Нині в Україні панують складні часи, визнають учасники конференції. Тому дуже важливо згуртуватися та бути свідомими на шляху до змін, бачити досвід успішних і вчитися найкращому.

Ярослав Лукасик, директор ГО «Східноєвропейська реформація»: «Історія Реформації нам показує, що не на стільки буття визначає свідомість, скільки свідомість визначає буття. Те, у що люди вірять, буде визначати їх життя і, в тому числі, їх рівень матеріального достатку. Тому коли Україна переживає цей пошук ціннісних джерел для майбутнього, нам потрібно повернутися і проаналізувати минуле, і проаналізувати джерела суспільного успіху».

Відзначатимуть 500-річчя Реформації протягом року, адже Президент підтримав ініціативу протестантських церков і підписав відповідний указ. Масштабний захід у рамках святкування очікують вже 17 вересня. Він об’єднає понад 100 тисяч осіб на Хрещатику. Запланований також візит легендарного Ніка Вуйчича: людини, котра попри фізичні обмеження показала світові, як варто жити і цінувати кожен день.

Джерело: sfera-tv.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *