Попередники Реформації
27.03.2017
Педагоги Старокостянтинова взяли участь у конференції «Реформація. Україна» (ФОТО)
28.03.2017

Школярі Кам’янець-Подільського взяли участь у олімпіаді «Юний знавець Біблії» (ФОТО)

Міська олімпіада «Юний знавець Біблії» для учнів 1-6 класів відбулася 21 березня на базі Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №14 (Хмельницька область). Захід проведений місцевим оргкомітетом R500 за підтримкою Духовної Ради та управління освіти і науки міста. В олімпіаді взяв участь 51 учень із загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Учасники олімпіади продемонстрували гарне знання Біблії та програмного матеріалу факультативних курсів «Християнська етика в українській культурі» і «Основи християнської етики».

До складу журі були залучені представники християнських конфесій міста та вчителі християнської етики загальноосвітніх навчальних закладів. Головував журі Олександр Вершигора, голова координаційної ради R500, єпископ Церкви християн віри євангельської.

На закритті олімпіади з вітальним словом до учасників звернувся секретар міської ради Дмитро Васильянов, який вручив призерам та учасникам олімпіади дипломи управління освіти і науки міста та подарунки, надані християнськими конфесіями.


Ольга Петраш

Фото Андрія Ординанса

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *