Міжнародна конференція «За межею страждань» пройшла у Луцьку (ФОТО)
17.10.2017
Калушан запрошують на Свято подяки
18.10.2017

Студенти Сумського національного аграрного університету більше дізналися про Реформацію

На виконання Указу Президента України «Про святкування в Україні 500-річчя Реформації» кафедра філософії Сумського національного аграрного університету підготувала і провела зі студентами факультету харчових технологій та будівельного факультету інформаційно-виховний захід, присвячений цій події. На початку заходу студентам була запропонована відеопрезентація про події Реформації на європейському просторі, зокрема в Україні.

Студенти переконалися, що Реформація — це важливе явище європейської культури, яке змінило хід історії. 31 жовтня 1517 р. професор теології Мартін Лютер прибив до дверей замкової церкви у Віттенберзі свої «95 тез» і почав Реформацію, яка дала початок релігійним та культурним змінам у Німеччині та за її межами, які в подальшому спричинили соціальні, економічні та політичні трансформації. Ці процеси помітно змінили не тільки Європу, алей набули світового масштабу.

Студенти виступали з доповідями та брали активну участь у обговоренні подій Реформації в Україні.

Викладачі кафедри філософії професор Олена Переломова, доцент Анжеліка Шевель, доцент Олександр Корнієнко та старший викладач Олег Кубрак у своїх доповідях підвели підсумки цього заходу, наголосивши на безпрецедентному значенні Реформації в історичному розвитку України як європейської держави.

Джерело: sau.sumy.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *