Волинські журналісти дізналися про благодійність протестантів (ФОТО)
11.09.2017
У Покровськ приїхали велосипедисти з різних куточків Донеччини (ФОТО)
12.09.2017

Сумчани долучилися до Всеукраїнського автопробігу (ВІДЕО)

В обласному центрі близько 30 автівок виїхали на автопробіг 10 вересня. Захід приурочили до 500-річчя Реформації. Це політично-духовний та суспільний рух, який символізує оновлення та повернення до першоджерел, повідомляє tv.sumy.ua.

«Рухаюсь із міста Мирноград, проїхав містами Донецької області, Харківської, далі їду на Чернігів. А там — до Києва. Зараз рухаються 6 напрямів до Києва», —  каже Роман Костенко, який їде зі Слов`янська.

Олександр їхатиме лише Сумами з сином. «Мы все хотим перемен, но у нас не получается. 500 лет назад в Германии началась эта Реформация, когда люди изменились. Хотелось, чтобы все и у нас изменилось. Менять нужно не Верховну Раду, а сердце. А сердце без Бога изменить невозможно», — каже учасник автопробігу з Сум Олександр Артеменко.

«Именно здесь вся Украина, здесь как автомобильный марафон, объединяются все города и верующие люди», — каже Катерина Сєдєлєва, учасниця автопробігу з Сум.

Перед виїздом патрульні провели інструктаж для водіїв.

Учасники заходу за єдність та територіальну цілісність України проїхали за маршрутом ТРЦ «Мануфактура» — пр. М. Лушпи — вул. Героїв Крут. Далі їхали вулицями Леваневського, Горького, Набережною річки Стрілки, Петропавлівською. Кінцевою точкою маршруту став Майдан Незалежності.

За матеріалами tv.sumy.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *