500-летие Реформации в Германии
11.11.2016
Мартин Лютер глазами Лукаса Кранаха
11.11.2016

Творчий відділ Київського оргкомітету спланував святкування Різдва у столиці

Зустріч, присвячена плануванню Різдва Христового в контексті 500-річчя Реформації, відбулася 10 листопада. Спікерами заходу стали Ярослав Мачинський, Віталій Болгар та Юрій Слива.

Із привітальним словом до присутніх звернувся Я. Мачинський та зачитав уривок з Євангелія від Луки 2:13-14: «І ось раптом з’явилася з Анголом сила велика небесного війська, що Бога хвалили й казали: «Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля!»».

Ярослав Леонтійович додав: «Як колись янголи співали на всю землю славу Христу, так і у нас буде можливість прославити Бога та розповісти про народження Христа», — і закликав до молитви.

Далі Віталій Болгар повідомив про загальні плани на рік святкування 500-річчя Реформації, а Юрій Слива розповів про концепцію організації об’єднаного святкування Різдва Христового на Європейській площі.

image1

Особливу увагу на зустрічі було приділено виступу хору, адже планується залучити 2017 хористів для об’єднаного співу різдвяних гімнів та колядок. Також у святкові програмі візьмуть участь естрадні виконавці та співаки, християнські колективи. Організатори святкування прагнуть зробити програму зосередженою на Христі, цікавою та радісною.

Окрім Різдвяної програми відділ запланував інші творчі заходи для дітей та дорослих протягом 2017-го року.

Олена Терещенко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *