Історія перекладів Біблії українською мовою. Частина ІІІ
08.08.2017
«Життя та смерть у владі язика»: те, що ми говоримо, співаємо, слухаємо, формує нашу реальність
09.08.2017

У Бердичеві провели свято «Щаслива родина — міцна країна» (ФОТО)

Напевно, вже кожен українець чув про надзвичайно велику подію, яку в цьому році відзначають протестантські церкви України: 500-річчя Реформації. Протестанти міста Бердичів Житомирської області гаряче підтримали всеукраїнський рух R500 і розгорнули активну діяльність у місті та районі, щоб донести до людей п’ять ідей, які колись змінили світ і зможуть зробити це і сьогодні. Віруючі не тільки проводять духовно-просвітницьку роботу щодо основних принципів Реформації, засад християнської моралі тощо, але й влаштовують розважальні акції. Цього разу 27 липня на Бердичівському майдані відбулось масштабне свято «Щаслива родина — міцна країна» за участю протестантських церков міста та мецената місії із США «Imoce».

Вже о 13:00 площа перетворилася на дитячий майданчик, де встановили декілька батутів, надувну гірку, хокейне поле. Дітей пригощали солодкою ватою та попкорном. Біля другого столу проводилась реєстрація дітей, де в кінці свята кожен мав отримати подарунок. У малюків розбігались оченята, і вони тягнули своїх батьків, щоб відвідати усі атракціони, посмакувати ласощами, і все це задоволення отримували безкоштовно.

На жаль, це масштабне дійство порушив рясний дощ, який тривав дві години безупинно. Вже усі втратили надію, що свято може продовжитися, але, як кажуть, у Бога все під контролем. Так і сталося: о 17:00 блиснуло сонце, і майдан був заповнений, ніби всі нікуди і не розбігались. Свято продовжувалось до дев’ятої години вечора.

Християнський гурт «Джерело» із Івано-Франківська, який виступав на святі, у своїх піснях приніс Карпати в Бердичів. Відвідувачі свята разом з ними виспівували велич і красу Господа, Який створив усе навкруги.

Ведучий приділив велику увагу сім’ї та її цінностям. Згадали тих, хто загинув у зоні АТО, захищаючи свою землю, і їх родинам вручили близько 20 подарунків. Приділили велику увагу багатодітним сім’ям та тим, які в шлюбі 25-50 років, і їх теж привітали подарунками.

На свято завітав директор Східноєвропейського лідерського форуму Ярослав Лукасик, який розповів про історію Реформації та її значення для сучасної України. Разом із ним присутні розглянули сімейні цінності і їх вплив на суспільство, дали обіцянку змінювати себе на краще, а з часом — і державу. Вони разом помолилися за майбутнє покоління та процвітання нації.

Діти, дочекавшись вечора, отримали подарунки: вони дісталися 980 маленьким бердичівлянам віком від 2 до 14 років. Незважаючи на рясний дощ, свято вдалося. Задоволені усі: і його відвідувачі, і організатори.

Оргкомітет R500 м. Бердичів

1 Комментарий

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *