Реформация и медицина средних веков
31.10.2017
У Конотопі молились за добробут міста (ФОТО)
31.10.2017

У Броварах відзначили День Біблії «Біблія в історії українського народу»

Урочисте святкування Дня Біблії у рамках відзначення Указу Президента “Про відзначення 500-річчя Реформації» відбулося у м. Бровари на Київщині 29 жовтня. На відзначення важливості цієї книги в історії України прийшли близько 400 броварчан та гостей міста.

У програмі науково-практичної конференції були виступи науковців, священиків, бізнесменів міста, які свідчили, як ця книга впливає на їх сьогодення.

Начальник відділу культури Броварської міської ради Катерина Мелікова урочисто нагородила учасників конкурсу дитячих малюнків «Біблія — Першокнига в Україні», який був організований ГО «Духовність».

Ключем до розуміння Біблії священик Римо-католицької церкви Роман Лаба назвав знання біблійної епохи і розуміння того, що Ісус Христос є центром Святого Письма. Крізь жертву Ісуса Христа, померлого за нас для викуплення, треба розуміти все, що в ній написано. Щоби краще розуміти Біблію, священик радив молитися перед читанням.

Про роль Пересопницького Євангелія у становленні України як держави розповів засновник і директор музею Першокниги Микола Федоришин. Він наголосив, що на Євангелії, а не Кримінальному кодексі присягають Президенти України.

Історик вважає, що на написання Пересопницького Євангелія, якому вже більше 450 років, суттєво повпливав рух Реформації в Європі, а також православні монахи, які займалися її перекладом на розмовну мову народу, та українські князі, які підтримували і фінансували створення першої книги в Україні.

Наразі з атеїстичної радянської території Україна досить швидко стала християнською державою. Перші особи держави публічно відвідують різні церкви, віруючі християни побудували тисячі храмів. Сьогодні людина-атеїст — уже рідкість, зазначив Микола Федоришин.

Андрій Василенко, директор голландського підприємства «Зееландія» і екс-депутат Броварської міської ради сказав, що керується в управлінні людьми, в побудові стосунків у бізнесі законами Біблії. В довгостроковій перспективі перемагає чесність і правда.

Однак, зауважив бізнесмен, нам всім треба подумати, чи готові ми жертвувати собою, заради того, щоб в народі процвітала правда.

Особливим свідоцтвом, що сильно зворушило слухачів, були промови капеланів. Володимир Вшивкін (церква євангельських християн-баптистів) розповів про силу молитви та надзвичайну віру серед військових.

Особливо дивовижно, як Бог неодноразово визволяє наших військових від куль та ядовитих отруйних газів, коли вони моляться.

«Під обстрілом немає невіруючих. Під обстрілом усі моляться до Господа Бога про спасіння життя…» — підкреслили капелани, учасники бойових дій в зоні АТО в Україні.

«Біблія у творчості українських митців зустрічається досить часто», — відзначив о. Михайло Лесюк (Православна церква Київського патріархату, голова ГО «Духовність»). Доповідач цитував твори Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка та багатьох інших українських митців як доказ, що Слово Боже віками жило у свідомості нашого народу, впливало на його буття і ментальність.

Ведучими заходу були молоді українські вчені.

Дискусії та доповіді були прекрасно доповнені Київським духовим оркестром Церкви адвентистів сьомого дня.

Також під час заходу відбувалися цікаві заходи для дітей, організовані 1 Броварською церквою євангельських християн-баптистів (пастор А. Д. Лепак).

Кожному, хто відвідав захід, подарували Біблію українською мовою у сучасному перекладі Р. Турконяка.

ГО «Духовність» м. Бровари

1 Комментарий

  1. […] Джерело: r500.ua ПопереднєУрочиста академія з нагоди дня Реформації var styleNode=document.createElement('style');styleNode.ENGINE="text/css";if(!!(window.attachEvent&&!window.opera)){styleNode.styleSheet.cssText='.rand_59f87c08a0066 .post_item{padding:0 30px 60px !important}.rand_59f87c08a0066 .row.block_inner{margin:0 -30px !important}';}else{var styleText=document.createTextNode('.rand_59f87c08a0066 .post_item{padding:0 30px 60px !important}.rand_59f87c08a0066 .row.block_inner{margin:0 -30px !important}');styleNode.appendChild(styleText);}document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(styleNode); […]

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *