У Конотопі провели Молитовний сніданок
19.10.2017
Відкритий православний університет запрошує на публічну дискусію «Реформація: pro&contra»
20.10.2017

У Чернігові пройшов круглий стіл «Реформація — 500 і Чернігівщина. Вплив духовної культури на розвиток суспільства»

У Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА 18 жовтня відбулося засідання за «круглим столом» на тему «Реформація — 500 і Чернігівщина. Вплив духовної культури на розвиток суспільства». Захід було організовано та проведено комітетом Громадської ради при ОДА з питань духовності і моралі спільно з Громадською радою при Чернігівській РДА за підтримкою Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

У заході взяли участь представники релігійних громад області, зокрема Української Православної Церкви Київського Патріархату, Церкви адвентистів сьомого дня, Божої церкви християн віри євангельської, харизматичної християнської церкви «Перемога» та об’єднаної Церкви повного Євангелія «Українські жнива», представники громадських рад ОДА та Чернігівської РДА, Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА, науковці, громадськість.

Модераторами заходу були голова комітету Громадської ради при ОДА з питань духовності і моралі Анжеліка Агабекян та голова Громадської ради при Чернігівській РДА Наталія Надирова.

Перший проректор Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, доктор історичних наук, професор Володимир Дятлов ознайомив присутніх з інформацією про Реформацію як історичний процес та її вплив на розвиток європейського суспільства. Головний спеціаліст відділу у справах національностей та релігій Департаменту культури і туризму, національностей та релігій чернігівської ОДА, кандидат історичних наук Олександр Галушко детально розповів про заходи, що відбулися та плануються в Чернігівській області з нагоди 500-річчя Реформації та підкреслив, що Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА підтримує усі ініціативи громадськості щодо проведення заходів щодо відзначення 500-річчя Реформації та по можливості надає необхідну допомогу.

Також на заході виступили пастор Церкви адвентистів сьомого дня Анатолій Бутурлін, член Громадської ради при ОДА Євген Хитяєв, представник реабілітаційного центру «Спасіння», член Громадської ради при Чернігівській РДА Євген Веремій та секретар Чернігівської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату о. Роман (Кіник).

Джерело: cult.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *