На Буковині пройшов фестиваль «Дорогою змін»
03.08.2017
У Києві пройде конференція «Не витрачай своє життя даремно-4» (ВІДЕО)
03.08.2017

У Чернівцях конгрес євангельських християн-баптистів зібрав 2000 учасників

«Оце яке добре та гарне яке, щоб жити братам однокупно!» (Пс.132:1). Якщо ці слова можна було б утілити у постійне життя, то про інше й годі мріяти. Проте навіть якщо братерські зустрічі є відносно нечастими, все ж вони дарують нам великі благословення. Таке зібрання дітей Божих Буковини проходило останньої неділі червня. Близько 2000 гостей зі всієї області зібралися у Літньому театрі Чернівців.

Програма Конгресу була насиченою і наповненою Словом. У музичній частині взяв безпосередню участь хор у супроводі симфонічного оркестру. Соло, дуети і духовна поезія створювали неповторний колорит всього ходу цього урочистого зібрання. З вітальним словом до присутніх звернувся гість Конгресу Віктор Швець, колишній старший пресвітер об’єднання церков євангельських християн-баптистів (ЄХБ) Чернівецької області. Вже довгий час він проживає у м. Сакраменто, США, однак не перестає піклуватися і молитися за рідну церкву і свій край. Також слово мав голова обласної Ради народних депутатів Іван Мунтян.

Історія баптистського руху на Буковині бере свій початок із ХІХ ст., з часів Австро-Угорської імперії. З тих пір і до сьогодні Бог вірно веде Свою Церкву у цій місцевості. Григорій Пастушак, пастор церкви «Дім миру», зачитав короткий історичний нарис, в якому були згадані основні віхи нелегкого шляху, яким довелося пройти євангельським християнам Буковини.

З проповіддю Слова Божого до присутніх звернувся заступник голови Союзу ЄХБ В’ячеслав Нестерук. Він нагадав, що 500 років Реформації принесли свій позитивний результат для західної Європи як у духовному значенні, так і в політичному, економічному та освітньому. Сьогодні для України також потрібна Реформація — у першу чергу духовна.

Коли прозвучала заключна молитва, брати і сестри ще довго не лишали приміщення Літнього театру. Хотілося спілкуватися з давніми знайомими, ділитися враженнями від почутого, підтримати одне одного в особистій молитві. Ця зустріч ще раз ствердила: «оце яке добре та гарне яке, щоб жити братам однокупно!» Прийде час, коли ці слова в повній мірі виконаються, коли всі спасенні в Христі Ісусі зустрінуться в небесах, і цій спільності не буде меж.

Джерело: baptyst.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *