Реализация педагогических идей Мартина Лютера в организации школьного дела в Германии
09.03.2017
На Донеччині провели захід для школярів, присвячений 500-річчю Реформації
10.03.2017

У Каховці провели вітальну акцію для жінок «Сім’я — основа суспільства!»

У рамках святкування 500-річчя Реформації в Україні ініціативна група церкви «Слово життя» міста Каховка Херсонської області 8 березня провела вітальну акцію, приурочену до Міжнародного жіночого дня. Учасники заходу привітали жінок і дівчат зі святом і роздали близько 500 тюльпанів, пакети з написом «Сім’я — основа суспільства!», «Міцна родина — сильна країна!», а також буклети про 500-річчя Реформації.

Мета даного заходу — привернути увагу до сім’ї як основи суспільства і до жінок як хранительок сімейного вогнища. Адже жіноче призначення — бути турботливою і люблячою матір’ю, передавати дітям моральні цінності, а також зберігати мир, гармонію в родині. Сімейний затишок, порядок, тепло — це неоціненне сімейне багатство. Від того, як батьки привчають своїх дітей до праці, поваги до старших, любові до людей і природи, залежить те, яким буде суспільство, в якому будуть жити наші діти. Чи буде це суспільство побудоване на принципах добра і справедливості, чи навпаки?

Олександр Дяков, один з організаторів проекту, розповідає: «Захід пройшов успішно. Майже всі жінки і дівчата були приємно здивовані, коли їм дарували квіти, говорили, що Бог їх любить, і бажали щастя і добра в їх сім’ях. Всі вони погоджувалися, що сімейні цінності: любов між чоловіком і дружиною і правильне виховання — це найважливіше в нашій країні. Адже сьогодні кожна українська сім’я виховує майбутніх чесних і порядних лідерів, підприємців, науковців, губернаторів, мерів, депутатів і президентів. Деякі запитували, скільки це коштує, і відповідь на слово «безкоштовно» в їх очах було велике здивування».

Ольга Дякова

Фото Павла Подоляка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *